Tuesday, 31 December 2013

Rok 2013! GENIÁLNY

fúú..tak tento rok bol úplne mega. Fakt, začalo to super akciou potom nasledoval ešte lepší ples. Taktiež veľa dalších akciíí,ale úplne TOP bolo leto. V živote som tolko veci za mesiac nestihla ako tento rok. Bola som týždeň v Londýne potom hneď na dvoch workshopoch, prvý raz na festivale,ale myslím takom poriadnom. Wau to bolo GENIÁLNE!! Spoznala som veľa nových príjemných a crazy ľudí, skúsila som čo by som nemala ale bolo zas mega. No proste koniec! Cez školský rok som sa začala naplno venovať móde. Po prvý krát som sa zúčastnila akcií zameraných na módnu sféru. Začala som na sebe makať čo sa týka kreslenia, aby som sa dostala na školu. Tak som zvedavá čo prinesie rok 2014. Mám veľa cieľov,ktoré by som chcela uskutočniť.Verím že sa to všetko vydarí tak ako tento rok. I keď ak mám pravdu povedať tak tento rok som vôbec nič takého superské neplánovala.Niekedy je dobre neplánovať a len sa spontánne rozhodovať.
Prajem vám do nového roka veľa úspechov, veľa nových ľudí,ktorý vbehnú do vášho života,veľa lásky a všetko po čom túžite.
A sebe želám veľa nových sledovateľov, ale aj aby terajší sledovatelia boli spokojný,aby som vám vyčarovala úsmev niektorými mojimi komentármi a fotkami a nech blog prosperuje ďalej.

Ďakujem vám za tento rok! No comments:

Post a Comment