Friday, 9 May 2014

Má léta s Andy WARHOLEM.

Hello Hello!
Došla som sem po vééééľmi dlhom čase..ospravedlňujem sa! :) a našla som komenty hneď nové..ani neviete ako ste ma riadne riadne potešili!! WAU! I keď mi začal akademický,budem sa snažiť prispievať viac. Sľubujem!
Rozmýšľam čo by som vám napísala..že čo také nové sa udialo..Tak ohľadom oblečenia : mám novú bundu ( šuštiačku ) ADIDAS. a knihu . to som si dnes kúpila..a začala som fotiť na starý foťák, tak keď mi spravia fotky tak ich sem okamžite dám. Ohľadom vlasov: keď som teraz čítala ako sa vám páčia moje už nebohé ružové vlasy, tak ste ma nakopli či si ich nedám znova, len keby tá farba chcela dlhšie držať ako týždeň. Teraz mám vlasy na Feťák-štýl..vyrastajú mi,ale páči sa mi to ( zatiaľ ) a dajú sa mi už aj do copíka dať ako môžte vidieť na fotkách :) Tak to by bolo asi tak všetko..myslím..nič ma momentálne nenapadá.

P.S.: Sľubujem sľubujem, že po mature spravím prvú GIWEAWAY!!! ak nie hejtujte ma! :) s pozdravom maturujúca Bianka-BiBka

P.S.2: zabudla som spomenuť, že som bola v BA na vernisáži Banskyho obrazov..tak mám pár fotiek..v ďalšom poste :)
                                   * Bunda za 1€ - pravdaže *
                                          * v poslednej dobe mám chuť čítať knihy a táto ma zaujala, kúpila som ju v                                                                          Antikvariáte *

Len tak pre zaujímavosť - šijem sukňu a ušila som motýliky takže tešte sa na nasledujúce posty ..čiže mám čo dávať len som lenivá..snáď to prežijete :)
ĎAKUJEM za komenty !!!!

                                                                            XOXO

3 comments: