Tuesday, 25 February 2014

Tiger Faux Fur and Metalic Shoes

Takže takže..mám krásny nový kožúšok,presne taký po akom som dlho túžila! a do cesty mi ho sám osud poslal, lebo sa mi v pondelok pokazil zips na milovanej bunde a tak reku že si pozriem nejaký kabát lebo mama mi vravela,že si mám taký slušný čierny pozrieť..akosi nevidalo :D No tento mi padol hneď do oka ako som vošla do Humany, áno áno je zo sekáča. i keď musím uznať že tá cena ma zaskočila..lebo nebol najlacnejší ale s porovnaním na ebay bol. Tak sa z neho teším a skrášľuje mi každý deň :) je fajný teplý.
a tie topánky? tak tieto krasotinky som si kúpila už niekedy v októbri,ale volako som na ne pozabudla aj sem ich dať a všeobecne, tak ich dávam dnes s oneskorením zopár mesiacov..vychytala som ich v zľave a dosť dobrej, takže prečo ich nekúpiť? keď sú také jedinečné a hlavne "nenápadné".
toď sio :)
P.S.: dnes som bola na takej besede s pútnikom a oblo to riadne super.Prešiel z česka cez rakúsko,švajčiarsko,francúzsko,celé španielsko po okraji do janova odtial do ríma a do jeruzalema. No bolo to riadne super fakt! aj fotky ukazoval a príhody vravel,tak mám sto chutí postaviť sa a ísť!
***A zas som výhodne kúpila, vygooglila som že je zo ZARY a na ebay-i stojí okolo 47dolárov..ja som ho kúpila za polovicu..juch! juch! to vie potešiť


3 comments:

 1. skvelé tričko a super kožušinka!!! :).

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
 2. Ahoj, rosíím, z kama máš ty silonky? :-)

  ReplyDelete
 3. Ďakujem :) zo saxana.sk sa mi zdá :)

  ReplyDelete