Monday, 24 March 2014

DIY and Hair..again

Čauko! hneď zo začiatku sa chcem ospravedlniť,že som dlho nič nepridala,ale poznáte to Matury!! a proste mala som toho zároveň veľa no málo do blogu..tak až teraz pridávam a je toho tak akurát :) Boli sme na KATARZII a bola úúchvatná! fakt super,ak máte možnosť tak chodťe, ja na ňu možno pôjdem aj tento víkend do BA na Radio_Head Awards, ale ešte to nieje isté. Čiže išli sme s Dáškou na Katarziu a kedže sme jej veľké fanynky, museli sme si vyrobiť tričká..tak ich vidíte na fotkách, myslím,že sa vydarili a páčili sa i nám i jej :) pred koncertom sme sa zastavili ešte v Pigise na čokoládovej torte so slaným karamelom a Creme brullé :) ach to bol kulinársky orgazmus,ako to dáška pomenovala :) a to je všetko asi ku koncertu..možno ešte spomeniem,že v ten večer ako sme si vyráali tričká, som si ešte odstrihla a nafarbila kraťasy, tričko som označkovala a starý ruksačik,čo nosila moja sestra na zš som trocha prefarbila a podľa mňa vyzerá riadne hipstersky.
Týždeň na to som si farbila vlasy..chytilo mi to na slniečkovú žltú-AGAIN- tak som sa s tým už aj zmierila a podľa mňa to nebolo až také zlé. V týchto sychravých dňoch som bola Slnko v rannom zore. Mama však namietala tak som si kupila fialovú :D a tá mi konečne chytila tak ako má, možno to je aj tým,že som si to sama farbila!! vždy som obdivovala ale zároveň sa aj smiala na tých babách čo dajú video na YT ako sa same farbia,ale zas su dobré že to dokážu.. a ja som to dokázala tiež!! Challenge!
                                                                       * TU fotka s Katarziou *                                                                                   * túto fotku FAKT neviem otočiť*


9 comments:

 1. Fialová Ti pristane :) a to tričko.. wau, ja by som na to nikdy trpezlivosť nemala..
  pokiaľ ešte kreslím vzory, tak je to v pohode, ale nápisy mi nikdy nešli :/

  ReplyDelete
 2. Woow, růžové vlasy. Tak to je úlet. Sama bych do toho nikdy nešla, ale jsi dobrá, že máš odvahu. :D

  ReplyDelete
 3. Moc hezký článek:) Nová barva vlásku ti moc sluší:))

  ReplyDelete
 4. Paradne tipy v dnesnom poste mam sortky tiez hand made :) pozri aj nasu give away ;)

  ReplyDelete
 5. ahahha ja mam teraz presne take vlasy, ale vymyva sa to do prapodivne pomarancovo hnusnej... (aj tebe?)

  ReplyDelete
 6. luxus!

  zvu tě k nám na blog http://nikiandsuzi.blogspot.cz/ :))

  ReplyDelete
 7. Díky ženy :)
  Mafin mne sa to vymýva do sivej, po ktorej som túžila ale teraz už mám aj takú plesnivú zelenú a blond a vyrastá mi hnedá..takže je to zaujímave..štve ma že to tak krátko vydrží!!!

  ReplyDelete